Search
Close this search box.

Matrace

Matrace

Matrace Tempur České Budějovice

Matrace TEMPUR České Budějovice

výrobky TEMPUR® jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely. Vy si můžete vychutnat nekompromisní kvalitu spánku každou noc pro mnoho nadcházejících let.

Matrace Tempur České Budějovice

Nejlepší matrace pro Váš spánek v Českých Budějovicích

Hledáte kvalitní matraci, která Vám poskytne dokonalý komfort a podporu během spánku? Jste na správném místě! Naše matrace v Českých Budějovicích jsou navrženy tak, aby splnily veškeré Vaše potřeby pro zdravý a pohodlný spánek.

 

luxusni matrace tempur pro plus medium firm 180x200 cm 23603

Kvalita je základ

Naše výrobky TEMPUR® jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely. Vy si můžete vychutnat nekompromisní kvalitu spánku každou noc pro mnoho nadcházejících let.

  • Přísné testování všech modelů rok co rok
  • Hrdě dosahujeme nejvyšších standardů kvality a certifikátů

Navštivte nás v jednom ze dvou showrumu v Českých Budějovicích a Litvinovicích, nebo si prohlédněte naši nabídku online. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám sladké sny s matracemi od Postele pro zdravý spánek s.r.o.

Vynalezeno pro NASA – zdokonaleno u nás

TEMPUR® byl poprvé vytvořen NASA v 70. letech 20. století, aby zmírnil tlak v sedadlech kosmonautů a ulehčil jim tak cesty do vesmíru. Vědci TEMPUR® si uvědomili potenciál tohoto revolučního materiálu a byli první, kdo ho představil široké veřejnosti. Od té doby vyrábíme matrace a polštáře s cílem změnit spánek lidí po celém světe.

Autentický materiál TEMPUR®

Není nic podobného, jako je materiál TEMPUR®. Visko-elastická pěna TEMPUR® reaguje na teplotu, tvar a hmotnost vašeho těla. Nabízí vám pohodlí a podporu, od první chvíle, kdy si lehnete, až do chvíle, kdy vstanete. Žádný jiný materiál na světě se TEMPURu nevyrovná. Vyzkoušejte si ten pocit na některé z prodejen sami.

Proč TEMPUR®?

OD CHVÍLE, KDY SI LEHNETE, AŽ DO CHVÍLE, KDY VSTANETE, SE TEMPUR® DOKONALE PŘIZPŮSOBUJE VAŠEMU TĚLU.

Materiál TEMPUR®  je visko-elastická pěna s vysokou hustotou, která se dokonale přizpůsobí váze, teplotě i křivkám vašeho těla. Zajišťuje tak pohodlí a oporu těla po celou noc.

Kontaktujte Nás

Máte otázky nebo potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v naší prodejně v Českých Budějovicích. Naši specialisté jsou připraveni vám pomoci a poskytnout veškeré informace o našich anatomických zdravotních polštářích.

Začněte svůj den svěží a odpočatí díky našim anatomickým polštářům. Vyberte si kvalitu a zdraví – vyberte si nás!